HAKKIMIZDA

1998 yılında eğitim yayıncılığı sektörüne iddialı bir giriş yapan Uğur Yayınları, bugün Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Uğur Hazırlık Yayınları, Bahçeşehir Yayınları, Bahçeşehir Üniversitesi Yayınları, Dora Yayınları ve Seçenek Yayınları gibi farklı markaların baskı, dizgi, dağıtım ve satışını gerçekleştirmektedir.

Okul öncesi dönemden, akademik eğitim sürecine ve iş yaşamına kadar başarıyı hedefleyen nitelikli yayın markalarını bünyesinde barındıran Uğur Yayınları, yeni nesil eğitim teknolojilerini takip ederek dijital eğitim platformlarını da içermekte ve düzenli olarak MEB müfredatına göre güncellenmektedir.

MİSYON

Yenilikleri takip ederek, çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak her yaştan öğrencinin hedefine ulaşmasını sağlamak; özgüveni yüksek, başarılı, ülkesi ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmek.

VİZYON

18 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve uluslararası vizyonu ile yenilikçi eğitim teknolojilerini entegre ederek eğitim yayıncılığında fark yaratmak, Türkiye’de sektörün öncü kurumları arasında yer almak.

Site Creation & Technology by Oi Creative